İlk Öpücükten sonra Aşk

98 in kışıydı sert ve soğuktu, kömür yanıyordu sobalarda, geceleri bekçiler olurdu. Küçük bir ilçede kışın koye gidip gelmek zor oluyor diye babam abimle benim kalabilmem için tek göz odalı bir ev kiralamıştı ilçeden orda yaşıyorduk. Hafta içi okula haftasonu köye giderdik. Çetin kış olurdu, çoğu geceler kömürden zehirlenmemek için abimle sırayla nöbetle uyurduk sıcacık olurdu o tek göz odalı evimiz. O zamanlar alışmıştım kendi başımın caresine bakmaya ve henüz orta son sınıftayım...
Sınıfımızda biraz oynak bir kız vardı  herkesle dalaşırdı. Aradan zaman geçtikçe samimi olmaya başladık. Bir gün sınıfta kimse yokken dokunmak istedim. Ellerimi saçlarını okşadığımda ses çıkarmadı. Hayatımda ilk defa karşı cinsle temas halindeyim kalbim duracak derecede atıyor.
Yaklaşmıştım onu öpmek dudaklarım ateş içinde nasıl bir nasıl adrenalin salıgılıyorum, kalbim sanki on kat merdiveni koşarak çıkmış gibi öyle şiddetli atıyor. Tam öpecekken kaçtı benden. Hırs yapmıştım onu öpmeyi sınıftaki diğer sapıklar gibi gelip gidip taciz etmek yerine ondan gönüllü bir öpücük istedim ve bunu açıkca ona söyledim. Okuldan çıkınca gel evin arka tarfına deyip kestirip attı. Hemen o gün akşam okuldan çıktıktan sonra gece onbir de evlerinin arka tarafına geçtim ve onun odaya geçmesini bekledim. Bir soğuk var ki kulağını kesseler hissetmezsin o derecede donuyorum. Biraz sonra  odasına geldi ve cama tık tık vurdum beni görünce şok geçirdi.
Camı açıp konuşmaya başladık biraz heyecan var tabi yine ben de ilk defa karşı cinsten bir kız öpeceğim ve daha çocuk denecek yaştayım. Sonra anlaştık ve onu öpmek istedim. Boynuma sarıldı sağ elimle yanağına koydum ve dudak dudağa başladık öpüşmeye yemin edioyrum sanki kalbim duracaktı. 30 saniye felan hiç durmadan öpüştük ve sonra ayrıldık. Teşekkür ederim dedim o günden sonra bir daha ona yaklaşmadım.
O zamanlar 14 yaşındaydım şimdi 34 yaşındayım. Geçen bunca zamanla birlikte bu ilk öpücükten ne öğrendim.
Bir daha sevmeden bırak sevişmeyi, hiç bir kadını öpmek bile istemedim ve hayatım boyunca aşık olmadığım hiç bir kadınla öpüşmedim. Kendi çıkarlarım için bir kadının teninden faydalanmanın bir erkek için onursuzca bir hareket olduğunu öğrendim. 
Çünkü o zaman benimle öpüşürse bir daha ona takılmayacağıma söz verdiğim için bunu yapmıştı ama o yine diğer erkeklerle oynaşmaya devam etti ve ben ona bir daha dokunmadım. 
Eğer bir daha bir kadınla sevişir ya da öpüşürsem onun tenine değil ruhuna değmeyi amaçlayarak bunu yapmayı öğrendim. 
Duygularından emin olmadığım  hiç bir kadına kalbimin kapısını açmadım. Sadece teninden faydalanmak için hiç bir kadına yaklaşmamayı onur meselesi yaptım.
Ya o kalp çarpıntısı o heyecan. 
Tekrar yaşadım ama kalbimi paylaştığım kadınla aşık olduğum kişiyle bunu yaptım.
Bu duygu karşılıklı olduğunda daha haz verici ve daha vazgeçilmez bir tutku olduğunu öğrendim.

Ve bir erkeğe yakışır şekilde yapılmayan ilk öpücükten bir erkeğe yakışır şekilde sevişmeyi ve aşkı öğrendim.


Yorumlar

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Kafam Artık Rahat

Baharda Köyde

Yasama Yürütme Yargı